8 thoughts on “Reference

 • 14.4.2014 at 22:58
  Permalink

  VELMI DOPORUČUJI JEJÍ MASÁŽE I CVIČENÍ. Jsem dlouholetá klientka Dobromily, vyzkoušela jsem u ní mnoho druhů masáží, produktů aromaterapie, návodů na zdravější způsob života. Má skvělé ruce, její odborné znalosti, zkušenosti a cenné rady v oblasti masáží, cvičení i zdravé výživy mě udržují v kondici a vždy uleví mému bolavému tělu :-).

  Reply
 • 14.5.2014 at 8:59
  Permalink

  Dobromila je vynikající masérka, její kvality jsem ocenila především v těhotenství, kdy mi pomohla ulevit od nepohodlí a bolavého těla, radila jak cvičit, co jíst a nejíst… :-) Na dovolených se ráda nechám namasírovat i u jiných masérů, ale vždycky musím zhodnotit, že Dobromila je prostě bezkonkurenční. Je to prostě Dobrá víla… a navíc krásný člověk:-)

  Reply
 • 17.6.2014 at 9:28
  Permalink

  Božíčku – co tak honem povědít. Pohoda na těle není bez pohody na duši a naopak. Čím víc počítám svých let – tím více se mi tohle potvrzuje. A u Dobromily se s tímhle pracuje! Nejenom pracuje – ona to tak i cítí! A to je přinejmenším ten nejlepší základ při péči o sebe, který můžete najít! Nakopne Vás – a když bude potřeba i fyzicky! Nebere si servítky! Něco jsem už vyzkoušela, mnoho přečetla, mnoho vyposlechla na různých kurzech, seminars and lectures. Dlouhá léta jsem byla cvičitelka kondičního cvičení pro všechny, zdravotního cvičení a pobytu v přírodě. Prostě a jednoduše jí věřím!

  Reply
 • 11.2.2015 at 9:31
  Permalink

  Regarding the state of my health, For me Mrs. Dobromila invaluable helper. His care, Councils and selecting therapeutic techniques during my last year literally on their feet. Time, when I have no tears from the pain could not get out of bed in the morning, I have had! Unlike doctors, who treated me two years with powerful pain pills, whose rehabilitation methods did not help me, I recommended exercises SM-MD system Merry. So Spiral stabilization of the spine by Dr. and Mrs. Merry Dobromil in the gym on their courses, at least a day at home 1/2 hours of regular exercise with rubber and at least once a month, her great massage my appetite returned to life! I'd be very grateful for everything!!!

  Reply
 • 6.4.2016 at 18:20
  Permalink

  Paní terapeutka je skutečná profesionálka, dozvěděla jsem se mnoho informací a masáž lávovými kameny byla pro mne velkým zážitkem pro tělo i duši. Děkuji a služby paní Navrátilové vřele doporučuji.

  Reply
  • 6.4.2016 at 20:29
   Permalink

   děkuji vám za vaši naprosto vřelou pochvalu.

   Reply
 • 9.4.2016 at 18:55
  Permalink

  Paní Dobromilu mi doporučily nezávazně 3 osoby a tak jsem se k ní vypravila ….byla jsem trochu v rozpacích ,jelikož jsem v posledním roce navštívila masérky, ale bohužel vždy jen jednou ….Tady jsem asi po čtvrt hodince věděla ,že jsem konečně našlaaaaaaaaaa.:-))
  PANÍ MASERKU-PROFESIONALKU …. PORADKYNI…..
  Vřele ji všem doporučuji ….. Ivet

  Reply
 • 12.4.2016 at 21:12
  Permalink

  Nyní mám za sebou 10 lekcí spirální techniky s elastickým lanem, cítím se skvěle, budu ve cvičení i nadále pokračovat. Paní Dobromila je úžasný človíček, má s náma trpělivost, ke každému přistupuje individuálně, na každou lekci jsem se těšila. Doporučuji cvičení a těším se na další lekce.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.