8 Kommentare zu „Referenz

 • 14.4.2014 um 22:58 Uhr
  Permalink

  VELMI DOPORUČUJI JEJÍ MASÁŽE I CVIČENÍ. Jsem dlouholetá klientka Dobromily, vyzkoušela jsem u ní mnoho druhů masáží, produktů aromaterapie, návodů na zdravější způsob života. Má skvělé ruce, její odborné znalosti, zkušenosti a cenné rady v oblasti masáží, cvičení i zdravé výživy mě udržují v kondici a vždy uleví mému bolavému tělu :-).

  Antworten
 • 14.5.2014 um 8:59 Uhr
  Permalink

  Dobromila je vynikající masérka, její kvality jsem ocenila především v těhotenství, kdy mi pomohla ulevit od nepohodlí a bolavého těla, radila jak cvičit, co jíst a nejíst… 🙂 In den Ferien werde ich auch gerne von anderen Masseuren massiert, ale vždycky musím zhodnotit, že Dobromila je prostě bezkonkurenční. Je to prostě Dobrá víla… a navíc krásný člověk:-)

  Antworten
 • 17.6.2014 um 9:28 Uhr
  Permalink

  Božíčku – co tak honem povědít. Pohoda na těle není bez pohody na duši a naopak. Čím víc počítám svých let – tím více se mi tohle potvrzuje. A u Dobromily se s tímhle pracuje! Nejenom pracuje – ona to tak i cítí! A to je přinejmenším ten nejlepší základ při péči o sebe, který můžete najít! Nakopne Vás – a když bude potřeba i fyzicky! Nebere si servítky! Něco jsem už vyzkoušela, mnoho přečetla, mnoho vyposlechla na různých kurzech, seminářích a přednáškách. Dlouhá léta jsem byla cvičitelka kondičního cvičení pro všechny, zdravotního cvičení a pobytu v přírodě. Prostě a jednoduše jí věřím!

  Antworten
 • 11.2.2015 um 9:31 Uhr
  Permalink

  Co se týká mého zdravotního stavu, je pro mě paní Dobromila nedocenitelná pomocnice. Svou péčí, radami a výběrem terapeutických technik mě během minulého roku doslova postavila na nohy. Doba, kdy jsem bez slzí od bolesti nemohla ráno vstát z postele, mám za sebou! Na rozdíl od lékařů, kteří mě dva roky léčili silnýma práškama od bolesti, jejichž rehabilitační metody mi nepomáhaly, doporučila mi cvičení SM-systémem MUDr Smíška. Takže Spirální stabilizace páteře podle MUDr Smíška s paní Dobromilou v tělocvičně na jejích kursech, denně doma alespoň 1/2 hodiny pravidelného cvičení s gumou a nejméně jednou za měsíc její skvělá masáž mi vrátila chuť do života! Jsem jí za vše moc vděčná!!!

  Antworten
 • 6.4.2016 um 18:20 Uhr
  Permalink

  Der Therapeut ist ein echter Profi, Ich habe viele Informationen gelernt und die Lavasteinmassage war eine großartige Erfahrung für meinen Körper und meine Seele. Vielen Dank und ich kann die Dienste von Frau Navrátilová nur empfehlen.

  Antworten
  • 6.4.2016 um 20:29 Uhr
   Permalink

   Vielen Dank für Ihr absolut herzliches Lob.

   Antworten
 • 9.4.2016 um 18:55 Uhr
  Permalink

  Frau Dobromil wurde mir unverbindlich empfohlen 3 Person und so ging ich zu ihr ... Ich war ein wenig verlegen ,seit ich im letzten Jahr Masseurinnen besucht habe, aber leider immer nur einmal ... hier wusste ich nach etwa einer viertel stunde ,dass ich endlich aaaaaaaaa gefunden habe.:-))
  FRAU MASER-PROFESSIONAL…. BERATER…..
  Ich kann es jedem nur empfehlen…. Ivet

  Antworten
 • 12.4.2016 um 21:12 Uhr
  Permalink

  Ich bin jetzt fertig 10 Lektionen der Spiraltechnik mit einem elastischen Seil, Ich fühle mich großartig, Ich werde weiter üben. Frau Dobromila ist ein erstaunlicher Mann, Er hat Geduld mit uns, er nähert sich jedem einzeln, Ich freute mich auf jede Lektion. Ich empfehle die Übungen und freue mich auf weitere Lektionen.

  Antworten

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *

Frist ist erschöpft. Bitte laden Sie die CAPTCHA.