8 komentářů u „Reference

 • 14.4.2014 (22:58)
  Trvalý odkaz

  VELMI DOPORUČUJI JEJÍ MASÁŽE I CVIČENÍ. Jsem dlouholetá klientka Dobromily, vyzkoušela jsem u ní mnoho druhů masáží, produktů aromaterapie, návodů na zdravější způsob života. Má skvělé ruce, její odborné znalosti, zkušenosti a cenné rady v oblasti masáží, cvičení i zdravé výživy mě udržují v kondici a vždy uleví mému bolavému tělu :-).

  Reagovat
 • 14.5.2014 (8:59)
  Trvalý odkaz

  Dobromila je vynikající masérka, její kvality jsem ocenila především v těhotenství, kdy mi pomohla ulevit od nepohodlí a bolavého těla, radila jak cvičit, co jíst a nejíst… 🙂 Na dovolených se ráda nechám namasírovat i u jiných masérů, ale vždycky musím zhodnotit, že Dobromila je prostě bezkonkurenční. Je to prostě Dobrá víla… a navíc krásný člověk:-)

  Reagovat
 • 17.6.2014 (9:28)
  Trvalý odkaz

  Božíčku – co tak honem povědít. Pohoda na těle není bez pohody na duši a naopak. Čím víc počítám svých let – tím více se mi tohle potvrzuje. A u Dobromily se s tímhle pracuje! Nejenom pracuje – ona to tak i cítí! A to je přinejmenším ten nejlepší základ při péči o sebe, který můžete najít! Nakopne Vás – a když bude potřeba i fyzicky! Nebere si servítky! Něco jsem už vyzkoušela, mnoho přečetla, mnoho vyposlechla na různých kurzech, seminářích a přednáškách. Dlouhá léta jsem byla cvičitelka kondičního cvičení pro všechny, zdravotního cvičení a pobytu v přírodě. Prostě a jednoduše jí věřím!

  Reagovat
 • 11.2.2015 (9:31)
  Trvalý odkaz

  Co se týká mého zdravotního stavu, je pro mě paní Dobromila nedocenitelná pomocnice. Svou péčí, radami a výběrem terapeutických technik mě během minulého roku doslova postavila na nohy. Doba, kdy jsem bez slzí od bolesti nemohla ráno vstát z postele, mám za sebou! Na rozdíl od lékařů, kteří mě dva roky léčili silnýma práškama od bolesti, jejichž rehabilitační metody mi nepomáhaly, doporučila mi cvičení SM-systémem MUDr Smíška. Takže Spirální stabilizace páteře podle MUDr Smíška s paní Dobromilou v tělocvičně na jejích kursech, denně doma alespoň 1/2 hodiny pravidelného cvičení s gumou a nejméně jednou za měsíc její skvělá masáž mi vrátila chuť do života! Jsem jí za vše moc vděčná!!!

  Reagovat
 • 6.4.2016 (18:20)
  Trvalý odkaz

  Paní terapeutka je skutečná profesionálka, dozvěděla jsem se mnoho informací a masáž lávovými kameny byla pro mne velkým zážitkem pro tělo i duši. Děkuji a služby paní Navrátilové vřele doporučuji.

  Reagovat
 • 9.4.2016 (18:55)
  Trvalý odkaz

  Paní Dobromilu mi doporučily nezávazně 3 osoby a tak jsem se k ní vypravila ….byla jsem trochu v rozpacích ,jelikož jsem v posledním roce navštívila masérky, ale bohužel vždy jen jednou ….Tady jsem asi po čtvrt hodince věděla ,že jsem konečně našlaaaaaaaaaa.:-))
  PANÍ MASERKU-PROFESIONALKU …. PORADKYNI…..
  Vřele ji všem doporučuji ….. Ivet

  Reagovat
 • 12.4.2016 (21:12)
  Trvalý odkaz

  Nyní mám za sebou 10 lekcí spirální techniky s elastickým lanem, cítím se skvěle, budu ve cvičení i nadále pokračovat. Paní Dobromila je úžasný človíček, má s náma trpělivost, ke každému přistupuje individuálně, na každou lekci jsem se těšila. Doporučuji cvičení a těším se na další lekce.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.